Historia i twórczość.


Moja przygoda z Aniołami rozpoczęła się w 2015 roku. Pierwsza praca była tylko pretekstem do kolejnych poszukiwań i udoskonalania techniki.
W grudniu 2015 roku miała miejsce pierwsza wystawa wspólna prac artystów w Legnickim Polu „ Bo Sztuka Jest W Nas”. Większość moich prac powstaje przy współudziale mojego męża – Adama.
W dniach 22.01.2016- 27.02.2016 miała miejsce nasza pierwsza, autorska wystawa „ Rzeźbiarskie Fantazje Małżeńskie” w Galerii Edukacji Twórczej w MOK Głogów.
Od tej pory uczestniczymy w licznych kiermaszach i prezentacjach rękodzieł. Rzeźby znajdują swoich odbiorców głównie na rynku lokalnym, oraz na internetowych forach z rękodziełem i portalach społecznościowych . Posiadam funpage na Facebook – ARTELABRZOZA, na który serdecznie zapraszam.
W swoim dorobku mam kilka wystaw i prezentacji artystycznych. min: „Rzeźbiarskie Fantazje Małżeńskie” –  wystawa prac Eli i Adama Biegańskich w MOK Głogów- styczeń – luty 2016.” Bo sztuka jest w nas”- wspólna wystawa rękodzielników w Piwnicy Benedyktyńskiej w Legnickim Polu w 2015, czy prezentacja sztuk alternatywnych  ” Wyjście” MAY DAY Głogów – marzec 2017.


tagi: z aniołem w tle rzeźba, rzeźby aniołów powertex, powertex anioły, rzeźby rękodzieło powertex, technika utwardzania tekstylii, anioły rękodzieło, powertex rękodzieło, rzeźby z powertexu, elżbieta biegańska rzeźba, artelabrzoza rzeźba, artelabrzoza anioły, elżbieta biegańska powertex, rękodzieło artelabrzoza, artela brzoza tekstylia,